Szybko i solidnie

Kruszywa

Prowadzimy sprzedaż i transport kruszywa na terenie całego Śląska, a w szczególności zaopatrujemy w ten produkt klientów z Gliwic i Tarnowskich Gór Zabrza, Bytomia, Pyskowic.. Zaoferować możemy piasek, żwir, kamień, przekrusz betonowy, przekrusz ceglany, korę kamienną, czarną ziemię i inne materiały sypkie. Wszystkie kruszywa to produkty z atestami o wysokich parametrach jakościowych, nadające się do realizacji wielu inwestycji drogowych czy budowlanych. Z naszych kruszyw korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i duże firmy. Ponieważ dysponujemy odpowiednim sprzętem do załadunku i przewozu, możemy dostarczyć wybrane materiały sypkie pod każdy wskazany adres. Gliwice, Tarnowskie Zabrze, Bytom, Pyskowice. lub jakiekolwiek inne miejsce w województwie śląskim – dotrzemy tam z każdą ilością piasku, żwiru, kamienia i innych kruszyw! Sprawdź już dziś nasze atrakcyjne ceny!

Piasek

Popularnym kruszywem dostępnym w naszej ofercie jest piasek płukany, granitowy i szary, sprzedawany o różnej frakcji (średnicy). Idealnie nadaje się do wielu prac budowlanych.

Kamień

Klientom proponujemy kamień, w tym także granitowy, który można wykorzystać m.in. do budowy dróg, jak również innych inwestycji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny!

Żwir

Różnej wielkości żwir to jedna z naszych propozycji kruszyw. Oferowany przez nas żwir to materiał wysokiej jakości.

Inne

Pospółka, ziemia czarna, kora kamienna, kruszywo granitowe płukane – to inne, przykładowe materiały sypkie, które sprzedajemy klientom z terenu całego Śląska.Piasek
Piasek płukany żółty
cena: -
​Piasek granitowy 0-5
cena: 50zł/t
​Piasek płukany 0, 0-5
cena: 45zł/t
​Piasek szary frakcja 0-2
cena: -
​Piasek szary frakcja 0-40
cena: -
​Piasek szary frakcja 0-80
cena: -
Kamień
Kamień frakcja 0-30
cena: 42zł/t
Kamień frakcja 0-60
cena: 42zł/t
Kamień frakcja 8-30
cena: 50zł/t
Kamień frakcja 10-30
cena: 42zł/t
Kamień frakcja 30-60
cena: 42zł/t
Kamień frakcja 30-70
cena: 42zł/t
Kamień granitowy frakcja 0-30
cena: -
Żwir
Żwir frakcja 2-8
cena: 56zł/t
Żwir frakcja 8-16
cena: 58zł/t
Żwir frakcja 16-30
cena: 55zł/t
Żwir frakcja 30-60
cena: 55zł/t
Inne
Pospółka
cena: -
Kora kamienna rożne frakcje
cena: 260zł/t
Kruszywo granitowe płukane
cena: 130zł/t
Ziemia czarna
cena: 25zł/t