Szybko i solidnie

Oczyszczalnia ścieków

Biologiczne oczyszczalnie ścieków marki Klargester służą do oczyszczania ścieków bytowo–gospodarczych, pochodzących z małych źródeł zanieczyszczeń z maksymalną, dzienną ilością ścieków do 5 m³/d.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są idealnym rozwiązaniem dla domów położonych poza obszarami uzbrojonymi (posiadającymi dostęp do sieci kanalizacyjnej) np. dom jednorodzinny poza miastem, domek letniskowy w górach, domy szeregowe, biura i obiekty handlowe czy też ośrodki wczasowe lub obiekty sportowe.

Oczyszczalnie marki Klargester to oczyszczalnie ekologiczne, charakteryzujące się min.: cichą pracą, brakiem uciążliwych zapachów oraz długą żywotnością. Małe oczyszczalnie biologiczne są zgodne z europejską normą PN-EN:12566-3, która potwierdza ich wysoką skuteczność oczyszczania.

Od lipca 2011 roku istnieje możliwość ubiegania się o dotację z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dofinansowaniem jest objęta ekologiczna oczyszczalnia ścieków spełniająca wymogi normy PNEN:1255-*3+A1:2009.

Posiadamy w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania w zakresie oczyszczalni ścieków dla dużych budynków mieszkalnych, przedsiębiorstw i ośrodków rekreacyjnych. Urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością, aby sprostać nie tylko obecnym, ale także przyszłym wymaganiom dotyczącym ochrony środowiska naturalnego.
 
Budujesz dom, wybierz ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie:


BioDisc® - nowoczesne rozwiązanie dla każdego domu, rewolucyjna technologia rozkładu ścieków, dzięki zastosowaniu obrotowych dysków, ze złożem biologicznym, produkt finalny oczyszczania może być odprowadzony do ścieku wodnego lub rozsączony do gruntu.BioPura 
- to niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie przeznaczone do miejsc bez możliwości podłączenia do systemów kanalizacji zbiorowej. Zbiornik wykonany jest z odpornego na działanie agresywnego środowiska polietylenu, natomiast ożebrowana konstrukcja gwarantuje odporność na działanie sił gruntowych oraz odpowiednie zakotwienie. 

Biosafe - ekonomiczne rozwiązanie, wykorzystujące technologię złóż ruchomych, równie skutecznie zapewnia w pełni ekologiczny rozkład ścieków bytowych, nadających się do wprowadzenia do środowiska.

Biotec - wykorzystuje trzy etapowy proces tlenowego rozkładu poprzez wykorzystanie zraszanego złoża biologicznego.