Szybko i solidnie

Wynajem kruszarek

   

Firma Wykopiemy oferuje wynajem kruszarki udarowej RUBBLE MASTER

Kruszarki udarowe RUBBLE MASTER to kompaktowe maszyny, przystosowane do produkcji wysokiej jakości produktu z różnych materiałów. Najczęściej ich zadaniem jest przetwarzanie: gruzu, betonu, asfaltu, szkła czy węgla

Nasza kruszarka jest wyposażona w system wstępnego oczyszczania materiału. Wyposażenie w boczną taśmę umożliwia czyszczenie kruszywa z drobnej frakcji, jak ziemia czy inne mniejsze odpady, jeszcze przed trafieniem do komory kruszącej. Natomiast separator magnetyczny skutecznie eliminuje wszystkie metalowe odpady, na przykład druty zbrojeniowe i im podobne z pokruszonego materiału.

Kompaktowe rozmiary niewymagające transporty nadgabarytowego, dodatkowo prostota jej konstrukcji pozwala na szybkie rozstawienie, dzięki czemu jest gotowa do pracy niemal od razu po dostarczeniu na miejsce robót.

Wysoka jakość produkowanych kruszyw to atuty wyróżniające naszą kruszarkę na rynku. Jako jedna z nielicznych kruszarek jest w stanie rozdrabniać produkt na frakcje o rozmiarze 0-20 mm. 

Jeśli potrzebne Państwu efektywne kruszenie asfaltu, szkła, gruzu czy betonu, to zapraszamy do skorzystania z wynajmu nowoczesnej kruszarek. Maszyna firmy Rubble Master jest najlepszą w swojej klasie.

Może również posłużyć do rozdrobnienia węgla na ekogroszek, dzięki czemu znajduje zastosowanie również w przemyśle górniczym.

Nasza propozycja skierowana jest do klientów z całej Polski głównie do klientów z województwa śląskiego, a przede wszystkim z Bytomia, Gliwic, Tarnowskich Gór, Zabrza, Katowic i okolic.