Menu Zamknij

Ogrodzenia betonowe i murki

Polecamy betonowe ogrodzenia i murki. W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór ogrodzeń: systemowych, betonowych oraz gabionów.

Ogrodzenia betonowe, panelowe, systemowe

Nasze usługi oferujemy kompleksowo. Zaczynamy od bezpłatnej wyceny, jak i doradztwa, po wykonanie fundamentu, kończąc na wymurowaniu lub zamontowaniu ogrodzenia.

Jako firma z 12 letnim doświadczeniem w branży, posiadamy bardzo atrakcyjne ceny ogrodzeń renomowanych firm, takich jak KOST-BET, POLBRUK, które można zobaczyć na naszej wystawce w Pyskowicach ul. Piaskowa 1. 

Posiadamy najszerszy wybór kruszyw ozdobnych do wypełniania gabionów w atrakcyjnych cenach. 

Oferujemy szeroki wybór: 

  • murków, słupków betonowych, gładkich i łupanych, 
  • ogrodzeń gabionowych, gabionów, koszy gabionowych,
  • ogrodzeń 3D, 
  • ogrodzeń panelowych, wraz z podmurówką.

Betonowe ogrodzenia i murki – prywatność i bezpieczeństwo

Szukasz sposobu, aby dodać trochę więcej prywatności i bezpieczeństwa do swojej nieruchomości? W takim razie potrzebujesz betonowego ogrodzenia! Nasz zespół pomoże Ci wybrać idealny styl i rodzaj ogrodzenia, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom, a my zajmiemy się wszystkim, od instalacji po końcowe sprzątanie. Zadzwoń do nas już dziś i pozwól nam pokazać Ci, jak łatwo jest uzyskać idealne ogrodzenie dla Twojego domu lub firmy!

Wykonujemy betonowe ogrodzenia i murki w takich miejscowościach jak Bytom, Zabrze, Gliwice, Lubliniec, Pyskowice, Tarnowskie Góry i okolicach.