Menu Zamknij

Ogrodzenia betonowe i murki Gliwice

Ogrodzimy każdą posesję w Gliwicach – budowa murków i ogrodzeń betonowych jest naszą specjalnością! Współpracujemy z firmami takimi jak KOST-BET czy POLBRUK i dysponujemy szerokim wyborem kruszyw ozdobnych. Stosujemy wyłącznie jakościowe materiały i jesteśmy elastyczni w kwestii wykończenia. Wystawka ogrodzeń oferowanych przez naszą firmę znajduje się w Pyskowicach, przy ulicy Piaskowej 1.

Ogrodzenia wykonujemy według projektu klienta lub własnej propozycji przedstawionej po darmowej wycenie. Jeżeli szukasz wykonawcy ogrodzenia domu to prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Ogrodzenia panelowe, systemowe, murki

Ogrodzenie posesji w ekspresowym tempie? Z nami to możliwe! Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo ogrodzeń panelowych i systemowych. Ich zaletą jest solidna konstrukcja i wygodny system montażu umożliwiający szybką realizację projektu. Z nami masz możliwość wykonania bram wjazdowych, furtek i ogrodzeń – szybko, sprawnie i pod dowolny wymiar!

Budowa murków i gabionów Gliwice

Zajmujemy się także wykonawstwem murów i ogrodzeń gabionowych. Gabiony to stalowe kosze wykonane z siatki i wypełnione kamieniem lub kruszywem ozdobnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!