Menu Zamknij

Prace ziemne i niwelacje terenu Tarnowskie Góry

Prace ziemne to ogół działań związanych z przemieszczaniem, usuwaniem, transportowaniem oraz zagospodarowaniem gruntu na terenach budowy lub innego rodzaju obszarach. Są to specjalistyczne prace, które mają na celu przygotowanie terenu do realizacji różnych projektów, takich jak inwestycje budowlane, drogowe, rolnicze czy infrastrukturalne.

Kształtowanie terenu, wykopy, hałdowanie ziemi

Nasza firma specjalizuje się w pracach ziemnych. Zajmujemy się wykonawstwem takich robót, jak kształtowanie terenu, niwelowanie nierówności, przygotowywanie podłoża pod inwestycje. Zakres naszych usług obejmuje także kopanie rowów, wykopy pod fundamenty, odwodnienia, przyłącza. Kolejne usługi to korytowanie, czyli przygotowanie nawierzchni, na której układana jest podbudowa z tłucznia, a następnie brukowa oraz hałdowanie ziemi.

Roboty ziemne – Tarnowskie Góry

Na koncie mamy realizację projektów o różnej skali i złożoności. Dysponujemy flotą nowoczesnych maszyn budowlanych ‒ koparkami, minikoparkami, koparko-ładowarkami oraz koparkami gąsienicowymi. Wiedza i nowoczesne maszyny umożliwiają nam przeprowadzanie efektywnych i precyzyjnych operacji na gruncie.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, jak również firmami działającymi w takich sektorach, jak budownictwo, inżynieria lądowa, rolnictwo, ochrona środowiska i inne. Świadczymy usługi na terenie Tarnowskich Gór i okolic. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, udzielimy szczegółowych informacji.

Koparko ładowarka CAT
Prace ziemne koparko-ładowarką
Koparka kołowa
Koparka kołowa - prace ziemne
Zrywanie asfaltu przy użyciu koparki kołowej
Zrywanie asfaltu przy użyciu koparki kołowej