Menu Zamknij

Sprzedaż kamienia, piasku, kruszyw budowlanych

kruszywo

Skład Kruszyw Pyskowice

Nasz skład kruszyw posiada duży wybór materiałów kamiennych, które sprzedajemy wraz z transportem do domu do wszystkich rodzajów prac budowlanych. Nasi eksperci pomagają w doborze materiału kamiennego, który najlepiej pasuje do danego projektu.

Podczas prac brukarskich wykorzystujemy własne materiały dostępne w naszym składzie kruszyw.

Przy budowie domu na plac budowy trzeba przetransportować dużo tłucznia, piasku, ziemi zasypowej i wierzchniej warstwy gleby. Często potrzebne są również produkty specjalne, np. żwir lub żwir do wodowania pod przykryciem. Firma Wykopiemy organizuje to wszystko wygodnie i w dogodnych terminach.

Sprzedaż i transport materiałów kamiennych odbywa się w okolicach Gliwic, Zabrza, Pyskowic, Strzelec Opolskich, Zbrosławic i Tarnowskich Gór.

W tych obszarach obsługujemy naszych klientów elastycznie i efektywnie dzięki własnym środkom transportu kruszyw. Rzetelnie obsługujemy wszystkie dostawy, niezależnie od tego, czy są to małe czy duże ładunki, a nawet garść kamieni.

Nasza szeroka gama produktów i środków transportu zapewnia naszym klientom kompleksową obsługę tj. kompletna usługa, która jest jednocześnie korzystna i niezawodna.