Menu Zamknij

Prace ziemne

Szukasz rzetelnej firmy świadczącej kompleksowe prace ziemne? Dobrze trafiłeś! Nasz zespół doświadczonych fachowców zajmie się wszystkim, od przygotowania terenu po wywóz gruzu. Wykonamy pracę szybko i sprawnie, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na innych projektach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację!

Kompleksowe prace ziemne

Oferujemy kompleksowe prace ziemne. Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • niwelacje terenu,
  • wykopy,
  • korytowanie,
  • hałdowanie ziemi,
  • kopanie rowów.

Na czym polegają prace ziemne?

Prace ziemne lub inaczej roboty ziemne polegają na przemieszczaniu gruntu naturalnego oraz usuwaniu korzeni i innych niepożądanych przedmiotów z placu budowy – działanie to umożliwia nadanie odpowiedniego kształtu powierzchni pod dalsze prace budowlane. 

Dysponujemy flotą nowoczesnych maszyn budowlanych takich jak koparki, minikoparki, koparko-ładowarki oraz koparki gąsienicowe.

Przygotowanie gruntu pod budowę

Cechuje nas terminowość i profesjonalizm. Zajmujemy się przygotowaniem terenu pod budowę oraz wykopami od początku działalności naszej firmy. Wykonywaliśmy małe wykopy, jak i skomplikowane duże wielkoprzestrzenne wykopy z wymianą gruntu. Każde zlecenie wykonujemy zgodnie z założonymi ustaleniami. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą.

Prace ziemne wykonujemy na terenie całego Śląska. Przykładowe miasta, w których oferujemy swoje usługi: Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Gliwice, Lubliniec, Pyskowice.

Koparko ładowarka CAT
Prace ziemne koparko-ładowarką
Koparka kołowa
Koparka kołowa - prace ziemne
Zrywanie asfaltu przy użyciu koparki kołowej
Zrywanie asfaltu przy użyciu koparki kołowej