Menu Zamknij

Transport kruszyw i materiałów sypkich

Transport kruszyw budowlanych

Realizujemy zlecenia na transport kruszyw budowlanych, ozdobnych i dolomitu. Dostarczamy również piasek, żwir, kamień, przekrusz betonowy i ceglany, ziemię przesiewaną i inne materiały sypkie.

Przez wzgląd na atrakcyjną lokalizację stanowimy pomost dla wielu miast województwa śląskiego oraz opolskiego. Zapewnia to pełną logistykę materiałów budowlanych oraz wynajmowanego sprzętu budowlanego.

Dostawa materiałów sypkich na plac budowy

Posiadamy własny skład kruszyw, w którym kupisz w atrakcyjnej cenie piasek, żwir, ziemię, podsypkę, przekrusz i inne materiały sypkie. Wszystkie materiały dostarczymy własnym transportem pod wskazany adres. Posiadamy własne koparki, które możemy wynająć na potrzeby zagospodarowania transportowanych kruszyw.

Oferujemy transport kruszyw i materiałów sypkich na terenie całego Śląska: Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Knurów, Gierałtowice, Chudów, Przyszowice, Paniówki, Toszek, Ornontowice, Rybnik, Kamień, Książenice, Czerwionka, Leszczyny, Ruda Śląska, Mikołów, Sośnicowice, Sierakowice, Rachowice, Żernica, Pyskowice, Szałsza, Przezchlebie, Pilchowice, Świętoszowice, Ziemięcice, Zbrosławice, Wielowieś.

Usługi wywrotkami – czteroośkami, wywrotki z HDS, transport wywrotką Gliwice

Planujesz remont ogrodu lub prace ziemne, lecz nie dysponujesz sprzętem do przewozu materiałów sypkich lub kruszyw? W firmie Wykopiemy oferujemy wynajem wywrotek na terenie Gliwic i okolic. Dysponujemy flotą małych oraz dużych pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych ładunków.

Wynajem wywrotek z kierowcą

Wynajmujemy wywrotki wraz z doświadczonymi operatorami – dzięki temu nie musisz martwić się o poszukiwania wykwalifikowanego kierowcy na własną rękę.

Posiadamy wywrotki przystosowane do różnych typów ładunków. Możesz wynająć od nas sprzęt do przewozu: 

  • materiałów sypkich, np. piasku, żwiru,
  • kruszyw
  • materiałów budowlanych itp.

Wywrotki do wynajęcia w Gliwicach

Oferujemy usługi wynajmu samochodów samowyładowczych (wywrotek) w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego oraz współpracy osoby z Gliwic i okolicznych miejscowości.

Wynajem wywrotek Tarnowskie Góry

Chcesz szybko przetransportować duże ilości piasku, gruzu albo ziemi na plac budowy domu jednorodzinnego lub większej inwestycji? W firmie Wykopiemy wynajmiesz wywrotki wraz z wykwalifikowanym kierowcą! Usługi kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych z Tarnowskich Gór i okolicznych miejscowości, którym zależy na szybkiej realizacji projektu, bez poszukiwania fachowców do pracy.

Zalety wynajmu wywrotki z kierowcą

  • Dzięki wynajęciu wywrotki z doświadczonym operatorem nie musisz inwestować w zakup własnego sprzętu czy szkolenie personelu. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze, które możesz wykorzystać np. do zakupu materiałów budowlanych.
  • Wielkość projektu budowlanego może ulec zmianie, a może musisz nagle uprzątnąć plac budowy i wywieźć gruz? Dostęp do wywrotek z operatorem pozwala na sprawną realizację każdego przedsięwzięcia.
  • Operatorzy z firmy Wykopiemy mogą pochwalić się fachową wiedzą i doświadczeniem w pracy z wywrotkami. Każdy pracownik posiada kwalifikacje umożliwiające obsługę maszyn i pojazdów budowlanych. To gwarantuje bezpieczeństwo na placu budowy oraz bezproblemową realizację zlecenia.

Skontaktuj się z nami i wynajmij wywrotkę do pracy na terenie Tarnowskich Gór. Sprzęt sprawdzi się m.in. do prac ziemnych, budowlanych lub do transportu materiałów bądź odpadów po budowie.

Wynajem wywrotek Bytom

Prowadzisz prace budowlane lub ziemne i potrzebujesz sprzętu do transportu materiałów płynnych, sypkich lub gruzu? Oferujemy wynajem wywrotek z operatorem na terenie Bytomia i okolic, dzięki czemu szybko wywieziesz odpady po budowie lub dostarczysz we wskazane miejsce surowce niezbędne do dalszych prac. Usługa skierowana jest do osób prywatnych oraz firm budowlanych i przedsiębiorstw. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują niezawodnego sprzętu i szybkiego transportu materiałów budowlanych, ziemi czy gruzu.

Wynajem wywrotek z kierowcą w Bytomiu

Wynajem wywrotki sprawdzi się w sytuacjach, gdy: 

  • konieczny jest szybki i bezpieczny transport dużych ilości materiałów, takich jak ziemia, piasek czy gruz;
  • wśród Twoich pracowników brakuje osób doświadczonych w obsłudze specjalistycznych maszyn. Dzięki wynajęciu sprzętu wraz z doświadczonym kierowcą masz pewność, że wszystkie prace zostaną przeprowadzone sprawnie i zgodnie z zasadami BHP;
  • nie masz czasu na poszukiwanie pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami na własną rękę;
  • nie chcesz kupować wywrotki na własność, bo potrzebujesz sprzętu tylko w pojedynczych sytuacjach.

Wywrotki sprawdzają się nie tylko do transportowania materiałów na plac budowy. Przydadzą się również podczas przygotowywania terenu pod inwestycje, np. gdy konieczne jest usunięcie nadmiaru ziemi lub innych odpadów budowlanych.

Jesteś zainteresowany współpracą z firmą Wykopiemy? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!

Kruszywo dolomitowe 10-31,5 mm
Transport kruszywa
Piasek budowlany I gat.
Transport piasku budowlanego
kruszywo
Transport materiałów sypkich