Menu Zamknij

Rozbiórki, wyburzenia

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży wyburzeniowej i rozbiórkowej. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową rozbiórką domów, budynków, hal etc. oraz przekruszeniem materiału z rozbiórek. Klienci, którzy nam zaufali chwalą sobie nasze usługi, przy okazji zlecając inne prace, które są związane z działalnością naszej firmy.

Kompleksowe prace rozbiórkowe i wyburzeniowe

Praca przy rozbiórkach to solidne przedsięwzięcie, przy którym zdobyliśmy zaufanie wielu klientów na terenie całego Śląska oraz Opolszczyzny. Młody, nowoczesny park maszynowy i doświadczenie cechy, które są cenione w naszej firmie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować najwyższą jakość usług.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem maszyn, dzięki którym możemy realizować zlecenia dotyczące wyburzeń lub rozbiórek na terenie Śląska oraz Opolszczyzny. Głównie realizujemy zlecenia z takich miejscowości jak: Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Bytom, Pyskowice, Lubliniec. Są to najczęściej stare, rozwalające się budynki mieszkalne, zakłady produkcyjne, konstrukcje budowlane itd.

Bezpieczne wyburzenia i rozbiórki

Rozbiórki, podobnie jak i wyburzenia, to prace, które wymagają odpowiedniego doświadczenia i sprzętu. Dlatego naszą załogę stanowią wyszkoleni pracownicy, którzy wiedzą, w jaki sposób należy zabezpieczyć teren, aby podczas prac ręcznych czy mechanicznych nie ucierpiał żaden człowiek.

Sprzętem, który najczęściej wykorzystujemy podczas prac rozbiórek i wyburzeń są m.in. koparki. Nasze maszyny to m.in.:

  • koparki kołowe,
  • koparki gąsienicowe z młotami,
  • koparki gąsienicowe ze szczękami tnąco-kruszącymi,
  • koparki gąsienicowe z chwytakami,
  • kruszarki,
  • przesiewacze mobilne.

Z naszych koparek oraz pozostałego sprzętu można skorzystać przy realizacji praktycznie każdego zlecenia na terenie Bytomia, Gliwic, Tarnowskich Gór, Zabrza i innych miast należących do regionu jakim jest Śląsk.

Rozbiórki i wyburzenia to prace, które wykonujemy zawsze terminowo i w atrakcyjnych stawkach. Oprócz tego na obszarze przeprowadzanych robót dodatkowo niwelujemy teren i rekultywujemy go. Zostawiamy po sobie posprzątane miejsce, które można od razu wykorzystać pod realizację kolejnej inwestycji.