Menu Zamknij

Rozbiórki, wyburzenia

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży wyburzeniowej i rozbiórkowej. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową rozbiórką domów, budynków, hal etc. oraz przekruszeniem materiału z rozbiórek. Klienci, którzy nam zaufali chwalą sobie nasze usługi, przy okazji zlecając inne prace, które są związane z działalnością naszej firmy.

Kompleksowe prace rozbiórkowe i wyburzeniowe

Praca przy rozbiórkach to solidne przedsięwzięcie, przy którym zdobyliśmy zaufanie wielu klientów na terenie całego Śląska oraz Opolszczyzny. Młody, nowoczesny park maszynowy i doświadczenie cechy, które są cenione w naszej firmie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować najwyższą jakość usług.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem maszyn, dzięki którym możemy realizować zlecenia dotyczące wyburzeń lub rozbiórek na terenie Śląska oraz Opolszczyzny. Głównie realizujemy zlecenia z takich miejscowości jak: Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Bytom, Pyskowice, Lubliniec. Są to najczęściej stare, rozwalające się budynki mieszkalne, zakłady produkcyjne, konstrukcje budowlane itd.

Bezpieczne wyburzenia i rozbiórki

Rozbiórki, podobnie jak i wyburzenia, to prace, które wymagają odpowiedniego doświadczenia i sprzętu. Dlatego naszą załogę stanowią wyszkoleni pracownicy, którzy wiedzą, w jaki sposób należy zabezpieczyć teren, aby podczas prac ręcznych czy mechanicznych nie ucierpiał żaden człowiek.

Sprzętem, który najczęściej wykorzystujemy podczas prac rozbiórek i wyburzeń są m.in. koparki. Nasze maszyny to m.in.:

 • koparki kołowe,
 • koparki gąsienicowe z młotami,
 • koparki gąsienicowe ze szczękami tnąco-kruszącymi,
 • koparki gąsienicowe z chwytakami,
 • kruszarki,
 • przesiewacze mobilne.

Z naszych koparek oraz pozostałego sprzętu można skorzystać przy realizacji praktycznie każdego zlecenia na terenie Bytomia, Gliwic, Tarnowskich Gór, Zabrza i innych miast należących do regionu jakim jest Śląsk.

Rozbiórki i wyburzenia to prace, które wykonujemy zawsze terminowo i w atrakcyjnych stawkach. Oprócz tego na obszarze przeprowadzanych robót dodatkowo niwelujemy teren i rekultywujemy go. Zostawiamy po sobie posprzątane miejsce, które można od razu wykorzystać pod realizację kolejnej inwestycji.

Rozbiórki i wyburzenia Bytom

W firmie Wykopiemy oferujemy rozbiórki oraz wyburzenia budynków i konstrukcji na terenie Bytomia. Posiadamy flotę nowoczesnych maszyn i urządzeń do prac ziemno-budowlanych, dzięki którym wykonujemy usługi sprawnie i dokładnie.

Już od wielu lat pomagamy klientom w pracach związanych z wyburzaniem czy rozbiórką różnorodnych typów budowli. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem, które pozwala nam podchodzić profesjonalnie nawet do najtrudniejszych i wymagających projektów.

Wyburzenia i rozbiórki budowli na terenie Bytomia

Klienci z Bytomia i okolic mogą zamówić u nas usługi takie jak:

 • demontaż budynków fabrycznych,
 • demontaż sklepów,
 • wyburzenia budynków,
 • rozbiórkę różnego typu konstrukcji, jak np. hale przemysłowe i magazyny
 • demontaż budynków z bloków piankowych,
 • demontaż wież i kominów.

Zajmujemy się także kruszeniem tworzywa i materiałów pozostałych po rozbiórce.

Klienci nie muszą martwić się o poszukiwanie specjalistów do pracy przy demontażu budynków. Zapewniamy nie tylko maszyny, ale i wykwalifikowanych operatorów. Nasi pracownicy mają niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby sprawnie i skutecznie realizować prace wyburzeniowe i rozbiórki nawet w trudnych warunkach.

Pomoc w rozbiórce i demontażu budynków

Jeśli szukasz niezawodnej i profesjonalnej firmy, która pomoże Ci w demontażu i rozbiórce budynków, zapraszamy do współpracy! Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc w realizacji projektu.

Rozbiórki i wyburzenia Tarnowskie Góry

Pomagamy w rozbiórkach i wyburzeniach na terenie Tarnowskich Gór, a zadania wykonujemy z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem, a także bogatą flotą maszyn do robót ziemnych i budowlanych. Dzięki temu prowadzimy prace rozbiórkowe w skuteczny i bezpieczny sposób, niezależnie od skali projektu.

Pomoc w wyburzeniach i rozbiórkach w Tarnowskich Górach

Każdy projekt rozpoczynamy od szczegółowej analizy obiektu oraz najbliższego otoczenia. Nasi specjaliści oceniają stan techniczny budynków, potencjalne zagrożenia oraz najlepsze metody działania, aby prace rozbiórkowe przebiegły w sposób skuteczny, szybki oraz bezpieczny.

Specjalizujemy się w wyburzaniu budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Rozbieramy i wyburzamy stare bądź grożące zawaleniem konstrukcje, z uwzględnieniem ochrony sąsiednich budynków i infrastruktury. Zajmujemy się również rozbiórką konstrukcji specjalnych w Tarnowskich Górach, takich jak kominy przemysłowe, hale oraz wieże. 

Dbamy o środowisko, dlatego wszystkie materiały powstałe w wyniku rozbiórek podlegają kruszeniu oraz utylizacji. Nasze działania są zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi gospodarowania odpadami.

Świadczymy usługi w sposób profesjonalny, dotrzymujemy terminów i dbamy o wysoką jakość naszej pracy. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!