Menu Zamknij

Wynajem koparek Gliwice

Wynajem koparek Gliwice

Szukasz solidnej firmy oferującej wynajem koparek w Gliwicach? Odpowiednia maszyna zagwarantuje szybkie i dokładne wykonanie robót ziemnych pod budowę domu lub drogi. Zapewniamy klientom nie tylko wysokiej jakości sprzęt, m.in. koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe, minikoparki, lecz także wsparcie przeszkolonych operatorów.

Wynajmij koparkę z operatorem!

Umożliwiamy wynajęcie sprawdzonego i regularnie serwisowanego sprzętu wraz z operatorem. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

 1. To oszczędność czasu – nie musisz szkolić swojego zespołu do obsługi nowego sprzętu ani martwić się o szukanie odpowiedniego operatora.
 2. Oszczędzasz pieniądze – wynajęcie koparki z operatorem jest tańsze niż zakup nowej maszyny oraz zatrudnienie pracownika z odpowiednimi uprawnieniami.
 3. Lepsza efektywność – doświadczeni operatorzy potrafią pracować szybciej i dokładniej.
 4. Gwarancja bezpieczeństwa – nasi pracownicy przestrzegają norm bezpieczeństwa. Znają też możliwości danej maszyny, dlatego przeciążenia czy awarie sprzętu są rzadkością.

Wynajem urządzeń do robót ziemnych w Gliwicach

Obsługujemy klientów z Gliwic i okolic. Udostępniamy do wynajęcia m.in:

 • koparki,
 • koparko-ładowarki,
 • minikoparki,
 • koparki kołowe,
 • koparki gąsienicowe,
 • koparki obrotowe.

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie różnego rodzaju koparek w Gliwicach – od minikoparek i koparek kołowych, idealnych do prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni, po duże koparki gąsienicowe, które poradzą sobie w trudniejszych warunkach.

Kiedy warto skorzystać z naszej oferty?

 • Przy realizacji krótkoterminowych projektów – nie musisz kupować sprzętu do wykonania jednorazowego zadania.
 • Gdy wymagana jest specjalistyczna maszyna do robót ziemnych – dzięki szerokiej gamie dostępnych urządzeń oferujemy wynajem koparek na każde zlecenie.
 • Kiedy brak własnych operatorów – wynajmujemy maszyny wraz z doświadczonym personelem.

Planujesz rozpocząć projekt budowlany na terenie Gliwic i potrzebujesz niezawodnej koparki? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Oferujemy konkurencyjne ceny, sprzęt z aktualnymi badaniami technicznymi oraz doświadczonych operatorów. Służymy radą i wsparciem na każdym etapie realizacji Twojego projektu. Zapraszamy do kontaktu!

Koparko ładowarka CAT
Koparko-ładowarka CAT
Koparka kołowa
Koparka kołowa
Zrywanie asfaltu przy użyciu koparki kołowej
Koparka kołowa