Menu Zamknij

Wynajem kruszarek i przesiewaczy Gliwice

Do procesu wydobywczego zróżnicowanych surowców można również zaliczyć prace związane z przesiewaniem materiałów oraz ich kruszeniem. Do każdej z tych czynności wykorzystuje się specjalną maszynę. W naszej firmie zajmujemy się wynajmem świetnie pracujących maszyn, służących do przesiewania materiałów sypkich. Nasze usługi świadczymy na terenie Gliwic i najbliższych okolic.

Przesiewacze – zastosowanie

Zadaniem przesiewaczy jest oddzielenie wydobytych surowców od zanieczyszczeń, występujących w glebie wykopanej, np. pod budowę kanalizacji lub też okablowania. Wykorzystanie maszyny pozwala na wygenerowanie oszczędności, gdyż nie trzeba wydawać zbędnych pieniędzy na zakup piasku, którym należałoby zasypać rów. Przesiewaczy można także używać do oczyszczenia ziemi z nadmiaru śmieci, odpadów drzewnych czy kompostu.

Wynajem przesiewacza z operatorem

Nasza firma dysponuje bezpiecznymi przesiewaczami bębnowymi MPB 14.44. Wypożyczamy maszyny wraz z doświadczonym operatorem.

Zachęcamy wszystkich klientów do wynajmu przesiewaczy oraz do skorzystania z naszych usług przesiewania w Gliwicach i okolicach.

wynajem przesiewacza
wynajem przesiewacza
wynajem przesiewaczy
wynajem przesiewaczy